DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Ajans FARABİ; tutunma ve büyüme ihtiyacı firmaların markalarını, ürün ve hizmetlerinin özelliklerini, reklam tasarımlarıyla, geniş halk kitlelerine anlatan bir kuruluştur. Tüketicilerin davranışlarını, ürün ve hizmete veya markaya doğru yönlendirmek için, onlara ilişkin bütün özellikleri kullanan, reklam sektörü kuruluşuyuz. Firmaların ürün ve hizmet özelliklerinden en faydalı, en dikkat çekici, en çok tercih edilen özelliğini bularak, reklamı bu noktada tasarlarız ve tüketicilerin dikkatlerini çekmeye çalışırız. Geniş halk kitlelerin firmayı, markalarını, ürünlerini, hizmetlerini tanımasını, onları sevmesini, onlarla organik bir bağ kurmasını sağlarız. Ajans FARABİ, ilgili firma ile tüketiciler arasında kurulan iletişimden sorumlu bir kuruluştur. Her iki tarafın birbirinden haberdar olmasını, bir birilerinin isteklerini anlamalarını sağlar. Bu noktada her iki taraf için, çok önemli görevleri üstlenen ajansımız, firmalara yönelik şu görevleri gerçekleştirmektedir. Firmaların belirlenmiş amaçları olan, markalaşma olayını, pazar payını büyütmesini, satış miktarını arttırmasını, benzer ürün ve hizmet üreten firmalarla rekabet edebilmesini sağlarız.

Creative Ajans Hizmetleri

İnteractive ajansların verdiği hizmetler haricinde marka danışmanlığı da yapmaktayız. Marka danışmanlığı firmanın ihtiyacı olan analiz ve hedef kitle doğrultusundaki tüm fikir ve tasarımların bütünüdür.

Creative Web Tasarım Hizmeti  

Kurumsal veya herhangi bir markanın interactive ortamda tanıtılması ve ihtiyacı olan web yazılımların üretilmesidir.

Web tasarım Seo Hizmeti ve İnteractive Reklam

Marka için oluşturulan web tasarım projesinin internet ortamında tanıtılması ve duyurulması çalışmalarının tümüdür. Bu çalışmaların başında, arama motoru optimizasyonu seo, ve adwords reklam çalışması geliyor. Diğer taraftan sosyal medya, viral reklam vb. diğer reklam fikirlerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesi de ajansımızın görevidir.

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

Mümkün olan en iyi proje sonuçlarını sunan sürdürülebilir işlere odaklandık.